Comuna Aţel, nr 76
Judeţ Sibiu
Cod 557020
Tel 0752 108 092 

email:
Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Newsletter:


Login


Utilizatori online:

Avem 25 vizitatori și nici un membru online

Membrii parteneriatului GAL Podişul Mediaşului:


Nr. crt.

Nume, prenume

Funcţie

Organismul reprezentat

Natura organismului

1.

Irimie Georgeta

Primar

Consiliul Local Dumbrăveni

Public

2.

Feier Ioan Mihalache

Primar

Consiliul Local Alma

Public

3.

Moldovan Sergiu Ionel

Primar

Consiliul Local Aţel

Public

4.

Grecu Marius

Primar

Consiliul Local Axente Sever

Public

5.

Scumpu Lucian

Primar

Consiliul Local Bazna

Public

6.

Roman Toader

Primar

Consiliul Local Blăjel

Public

7.

Marian Elena

Primar

Consiliul Local Brateiu

Public

8.

Puica Cornel

Primar

Consiliul Local Hoghilag

Public

9.

Popa Sorin Vasile

Primar

Consiliul Local Micăsasa

Public

10.

Blesch  Hans Martin

Primar

Consiliul Local Şeica Mică

Public

11.

Boian Liviu

Primar

Consiliul Local Dîrlos

Public

12.

Sorin Ovidiu Dorel

Primar

Consiliul Local Viişoara

Public

13.

Gǎban Nicolae

Primar

Consiliul Local Târnava

Public

14.

Avram Pinte Ilie

Primar

Consiliul Local Valea Viilor

Public

15

Bǎdulescu Sorin

Profesor Inginer

Şcoala de Arte şi Meserii Târnava

Public

16

Meteş Ioan

Director

Grup Şcolar Agricol Dumbrăveni

Public

17

Bugner Mihai

Director

Şcoala Generală Micăsasa

Public

18

Sotropa Ionel

Director

Şcoala de Arte şi Meserii Moşna

Public

19.

Roba Eugen

Primar

Consiliul Local Moşna

Public

20.

Schuster Dana Maria

Administrator

SC Pro Eminescu Trust SRL

Privat

21.

Schuster Vilhelm

Fermier

Persoana Fizica

Privat

22.

Chipaila Alin

Preşedinte

Asociaţia. Ille et Vilaine

ONG

23.

Streza Gheorghe

Preşedinte

Asociaţia Caprimed

ONG

24.

Caroline Fernolend

Vicepresedinte

Fundatia Mihai Eminescu Trust

ONG

25.

Balasz Monica

Patron

SC Bombi Prescom SRL

Privat

26.

Stefanel Maria

Director

SC ASSA Grup SRL

Privat

27.

Barna Corina

Presedinte

Asociaţia Carus

ONG

28.

Comiza Nicolae

Presedinte

Aociaţia Interetnică “Viitorul”

ONG

29.

Melville Temple

Administrator

SC Temelco Rom SRL

Privat

30.

Viforeanu Andrei

Director

SC Geomed Impex 2002 SRL

Privat

31.

Fundaţia Agronatura Sibenburger

Preşedinte

Schuster Wilhelm

ONG

32.

Marius Ureche

Preşedinte

Societatea Progresul Silvic -Sibiu

ONG

33.

Velţan Ioachim Florin

Administrator

SC Forstarbriten SRL

Privat

34.

Rus Paraschiva

Preşedinte

Asociaţia Pro Bazna

ONG

35.

Ghebenei Dan

Presedinte

Asociaţia Interetnică “Fraternitatea Nemşa”

ONG

36.

Boldi Andrei

Preşedinte

Asociaţia Crescǎtorilor de ovine “Pastoralǎ”

ONG

37.

Erdei Minodora

Fermier

Persoană Fizică

Privat

38.

Tutovan Vasile Cătălin

Fermier

Persoană Fizică

Privat

39.

Tutovan Gheorghe

Fermier

Persoană Fizică

Privat

40

Ion Constantinescu

Pictor

Persoană Fizică

Privat

41.

Lica Gheorghe

Preşedinte

Asociaţia Fiii Sarului

ONG

42.

Negrea Cristian

Preşedinte

Asociaţia crescǎtorilor de taurine -Micǎsasa

ONG

43.

Duda Vasile

Preşedinte

Asociaţia crescǎtorilor de Ovine -Ernea

ONG

44.

Cǎlinescu Ioan

Preşedinte

Fundaţia Armeanǎ

ONG

45.

Manica T. Lucian

Administrator

SC Filtes Prodimpex SRL

Privat

46.

Adam Emil

Preşedinte

Asociaţia Poieni -Şeica Micǎ

ONG

47.

Moldovan Pǎuniţa Alina

Preşedinte

Asociaţia AVIAC

ONG

48.

Ştef Emanoil

Preşedinte

Asociaţia Târnava Lact

ONG

49.

Bǎcila Mircea Radu

Preşedinte

Asociaţia Crescǎtorilor de ovine -“Târnava Mare”

ONG

50.

Boldizsar Violeta

Preşedinte

Asociaţia Eco Ruralis -în sprijinul fermierilor ecologici şi tradiţionali

ONG

51.

Taropa Femina Liana

Vicepreşedinte

Asociaţia Perspectiva Transilvaniei

ONG

52.

Mereu Emil Gheorghe

Preşedinte

Asociaţia Sportivǎ “Dacia” Aţel

ONG

53.

Moldovan Alina

Administrator

SC Ecomal Transport  SRL

Privat

54.

Bădilǎ Mircea

Preşedinte

Asociaţia de Proprietari pentru protecţia faunei -Dumbrǎveni

ONG

55.

Feier Amalia

Administrator

SC Gemenii L&I SRL

Privat

56.

Posea Adela Maria

Administrator

SC Turism Bazna SRL

Privat

57.

Pădurean Lucia Mariana

Administrator

SC Birou de proiectare L -IP SRL

Privat

58.

Denghel Ileana

Administrator

SC Panirad SRL

Privat

59.

Rusu Radu Vasile

Administrator

SC Real Construct SRL

Privat


Site întocmit în cadrul proiectului "Funcţionarea Grupurilor de Acţiune Locală, dobândirea de competenţe si animarea teritoriului", finanţat de FEADR prin Programul Naţional de Dezvoltare Rurală - Axa LEADER, Submăsura 431.2


Acest site nu reprezintă poziţia oficială a Comisiei Europene. Întrega responsabilitate referitoare la corectitudinea şi coerenţa acestor informaţii aparţine persoanelor care au iniţiat pagina web. Toate informaţiile, privind Programul Naţional de Dezvoltare Rurală, furnizate în această pagină sunt distribuite GRATUIT şi nu sunt destinate comercializării.
Pentru informații despre alte Programe desfășurate sub egida Uniunii Europene în România, cât și pentru informații detaliate privind procesul de aderare al României la Uniunea Europeană, puteți să vizitați pagina de internet a Reprezentanței Comisiei Europene în România.

www.ec.europa.eu
Copyright © 2017 GALPM. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licența GNU General Public License.